דירות להשכרה בתל אביב

דרך נמיר | 3 חד' | בבלי
דירות להשכרה בתל אביב
6,500 ש"ח
בבלי
שטח: 75 מטר
3
1
התעשייה 4 | משרד | תל אביב
דירות להשכרה בתל אביב
9,000 ש"ח
לב העיר
שטח: 150 מטר
6
2
רוטשילד 35 | משרד | בית מוזס
דירות להשכרה בתל אביב
7,700 ש"ח
לב העיר
שטח: 84 מטר
4
5
הירקון 290 | 3 חד' | צפון ישן
דירות להשכרה בתל אביב
7,500 ש"ח
אזור הים
שטח: 60 מטר
3
1
לבונטין 30 | 2 חדרים | גן החשמל
הושכר
5,400 ש"ח
הושכר
גן החשמל
שטח: 77 מטר
2
לוינסקי 2 | דירת פנטהאוז 3 חדרים | נווה צדק
הושכר
12,000 ש"ח
הושכר
נווה צדק
שטח: 100 מטר
3
שבטי ישראל |3 חד' |יפו
הושכר
4,500 ש"ח
הושכר
יפו
שטח: 50 מטר
3
3

דירות להשכרה – איך מוצאים אותן?

כולם חולמים על קורת גג משלהם והאפשרות לרכוש דירה חלומית שתתאם לאופי חייהם, אולם לאור מחירי הנדל"ן הגבוהים והרגולציה מצד הבנקים, רבים מעדיפים להתגורר בשכירות ולחסוך כסף לחלום הגדול. דירות להשכרה הם אלטרנטיבה לאנשים שונים, בין אם אלו סטודנטים הלומדים בעיר מרוחקת המעוניינים להתגורר בסמיכות למכללה או לאוניברסיטה, עבור זוגות צעירים בתחילת דרכם, לרווקים ורווקות וכו'. האתגר הגדול בכל הסיפור הזה הוא למצוא דירה העונה על הקריטריונים החשובים, הרי יש לא מעט התלבטויות שיכולות להוות גרמים משמעותיים לאיתור דירה הרצויה, כמו – מיקום, אזור, גודל הדירה, מצב הדירה, השכנים, קומה, חנייה, מספר חדרים, דירה משופצת או לא ועוד פרמטרים שונים עליהם יש לשים דגש במהלך חיפוש דירה להשכרה.

חיפוש דירה להשכרה בעידן המודרני

אם בעבר היינו נעזרים בעיתונים, מקומונים ואפילו בשלטים המודבקים ברחובות העיר כדי למצוא דירה להשכרה, כיום הדבר שונה לגמרי וניתן למצוא מגוון רב של דירות להשכרה ברשת האינטרנט השוקקת חיים. פורטלים, לוחות הם רק חלק ממה שממין לכם בזירת האינטרנט, כך שדי בלהקליד במנוע החיפוש של גוגל דירות להשכרה באזור מסוים וכבר תגיעו לפורטלים המרכזים את כל הדירות במקום אחד. יחד עם זאת, ניתן בקלות רבה לפלח את החיפושים לממוקדים יותר על ידי מילוי שדות החיפוש, כך לדוגמא באתר יד 2 המוכר, הומלס, ווין ווין של ידיעות אחרונות ועוד מגוון פורטלים שונים.

דירות להשכרה ניתן למצוא בעידן המודרני גם בדרך אפליקציות המרכזות דירות להשכרה באזורים שונים ברחבי הארץ ואפילו בפרויקטים חדשים לגמרי. גם באפליקציות ניתן למצוא דירות על ידי פילוח ממוקד ומדויק ובכל להקל את החיפוש.

מציאת דירה להשכרה דרך מתווך

מלבד זאת, ניתן למצוא דירות להשכרה דרך מתווכים המציעים משרד מסודר ובו רישומים של דירות, חלקן בבלעדיות שלהם וחלקן לא. היתרון אצל מתווכים הוא המיקוד, הרי הם ייראו לכם דירות העונות על הפרמטרים החשובים לכם וכך תוכלו לחסוך זמן יקר באיתור הנכס והצפייה בו, אולם יהיה עליכם לשלם להם דמי תיווך, שהם לרוב חודש שכירות כפי שמקובל בענף זה.

דירות להשכרה בתל אביב

שוק הנדל"ן בישראל ובכלל עולם נחלק לשתי מאפיינים עיקריים, ישנם אנשים הרוכשים דירות לצורך השקעה או מגורים, וישנם כאלה המעוניינים להשכיר דירה לטווח הארוך בשל סיבות שונות. לאור מחירי הנדל"ן הגבוהים בישראל לא קל בכלל לרכוש דירה, הביקוש הוא רב, המחירים עולים מעלה מעלה, על כל דירה המוצעת במחירים אטרקטיביים ובאזורים מבוקשים יש קופצים רבים ולכן לא פלא כי מחירי השכירות בשמיים. כולם יודעים כי ישנה עיר אחד שבה מחירי השכירות הם גבוהים במיוחד, והיא כמובן מרכז העניינים של ישראל והנקראת גם בירת העסקים של ישראל – תל אביב. דירות להשכרה בתל אביב לא רק שהן יקרות, אלא גם מבוקשות ביותר ועל כל דירה אטרקטיבית יש קופצים רבים.

מה כל כך מושך אנשים ובמיוחד צעירים לגור בתל אביב?

זה לא סוד שדירות להשכרה בתל אביב הן מבוקשות ועל כל יחידת דיור קטנטנה וצפופה גובים דמי שכירות הזהים לדירת 3-4 חדרים בפתח תקווה או בערים נוספות שונות הנמצאות במיקומים שאינם מרוחקים מתל אביב, אולם לתל אביב יש קסם משלה המושך אליו צעירים רבים המעוניינים ליהנות מכל מה שתל אביב מציעה עבור תושביה, ויש לא מעט.

ברים פתוחים עד אור הבוקר, מסעדות גורמה, חופי ים קסומים, אינספור מקומות עבודה, מגדלי פאר, מועדונים, מרכזים מסחריים, בתי קפה ציוריים, סופרים פתוחים 24/7, כל אלו הם רק חלק ממה שתל אביב מציעה עבור תושביה. פשוט עיר ללא הפסקה וללא כל מעצורים אשר בה מרוכזים צעירים רבים בשנות ה- 20, 30 לחייהם ונהנים מעיר האורות הגדולה. אם כך, לא פלא כי מחירי השכירות כל כך גבוהים, ובמיוחד באזורים טובים ומרכזיים כגודמת – שדרות רוטשילד, דיזינגוף, אזור גן העיר, פלורנטין, מקומות הסמוכים לים, רמת אביב, תל ברוך ועוד מגוון מקומות נוספים.

דירות להשכרה בתל אביב ניתן למצוא בכמה דרכים יצירתיות: הדרך המסורתית המוכרת דרך מתווכים המציעים מגוון דירות להשכרה ברחבי תל אביב, הדרך החדשנית היא – דרך פורטלים המרכזים מגוון דירות להשכרה באזורים שונים, דרך קבוצות ברשתות חברתיות, דרך אפליקציות או דרך סוכנויות נדל"ן בתל אביב המציעות דירות יוקרה במגדלי פאר בכל רחבי תל אביב.