מחסנים לוגיסטיים למכירה בגדלים שונים

מחסנים לוגיסטיים, כמו אלה המוצעים לכם על ידי פרימיום ישראל, מהווים פתרון המשרת חברות ועסקים בתחומים שונים. המחסנים מגיעים בגדלים שונים, מציעים מרחב נקי, מסודר ומרווח מספיק, שבו ניתן לאחסן את הציוד שרוצים למשך פרק זמן מסוים, קצר או ארוך, על פי בחירה. למי יכולים להתאים מחסנים למכירה ומה חשוב לבדוק לפני שמבצעים את ההזמנה? הנה, התשובה.

המשך קריאה

עוברים דירה? כך תשוו מחירי הובלה

רשימת המטלות לקראת מעבר הדירה היא רשימה לא קצרה במיוחד, והיא כוללת משימות כמו אריזה, שינויי כתובת, עדכון ספקים ורכישת ריהוט או כלי בית. אלא שבראש הרשימה הזו נמצאת בדרך כלל משימת ההובלה, זו שאנחנו פשוט לא יכולים לעשות לבד כי אין לנו את הרכב המתאים או את הציוד הדרוש לנשיאת ספה ומכונת כביסה מהקומה השלישית אל המשאית (הלא קיימת). אז איך בוחרים חברת הובלה ואיך תוודאו שאתם מקבלים מחיר משתלם באמת? הנה כמה טיפים חשובים.

המשך קריאה

למה לפנות למומחים לצורך איתור נדל"ן

לא קל למצוא נדל"ן בתל אביב: בין אם המטרה שלכם היא דירת מגורים איכותית בלוקיישן נחשק, בין אם המטרה שלכם היא משרד שיספק מענה הולם לצרכים השונים של העסק ובין אם המטרה היא איתור מיקום לחנות בתחום כזה או אחר, שוק הנדל"ן בתל אביב מתאפיין ברמת ביקוש גבוהה בהרבה מההיצע, וכאמור מגמה זו מאפיינת גם את תחום שיווק נדל"ן הפרטי והן את הנדל"ן העסקי מסחרי.

המשך קריאה

הנגשת דירות על ידי מעקות ומאחזי יד

נושא הנגישות מדובר רבות בשנים האחרונות ונראה כי במקומות ציבוריים די מיישמים את החוקים החדשים בנושא, וכיום כל גוף ציבורי מציע נגישות עבור בעלי מוגבלויות, מה שמאפשר לאנשים בעלי מוגבלויות להתנייד ביתר קלות בכל מקום ציבורי, בין אם מדובר על קניונים, מרכזים מסחריים, מוסדות ציבוריים ופרטיים וכו'.

המשך קריאה

עליית מחיר נכס הדירה בעקבות בניית בריכה

ניתן לומר כי המוצר הרווחי ביותר בישראל הוא דירה, הרי עליו אנשים משקיעים את כל כספם במטרה לזכות בקורת גג משלהם. יחד עם זאת, ישנם כמה תוספות ושדרוגים שיכולים לעלות את שווי הנכס, אם רק תשכילו לבנות אותם בצורה נכונה תוכלו להרוויח הרבה יותר על הנכס שלכם.

המשך קריאה

פרקט למדרגות בדירה חדשה

בעיצוב בית פרטי מודרני, נראה כי הדגש העיצובי דווקא מופנה לכיוון המדרגות, כיוון שהן נמצאות במיקום בולט בחלל המרכזי של הבית ומשפיעות רבות על המראה הכללי של החלל. למעשה, תם העידן שבו מדרגות משמשות רק לצורך עליה וירידה לקומה הנוספת בבית, הרי בבתים פרטיים, דירות גג או כל בית שבו יש מדרגות, לרוב ה נמצאות במרכז הסלון ולכן יש לבחור בקפידה את סגנון עיצוב המדרגות כדי שישלבו בסינרגיה מושלמת עם יתר האלמנטים העיצובים בחלל הסלון.

המשך קריאה

כך תבחרו נכסים שייצרו הכנסה שוטפת

אחד התחומים הלוהטים והמדוברים ביותר בשנים האחרונות הוא תחום הנדל"ן. לצד הדיונים הבלתי פוסקים על מחירי הדיור בישראל עולה גם ההבנה שרכישת נכסים יכולה להבטיח לנו הכנסה חודשית לא מבוטלת. לצד רכישת דירות להשקעה ישנם גם נכסים מניבים אחרים, לרבות מבנים לתעשייה, מרכזים מסחריים, מבני משרדים, שטחי אחסון ומפעלים. השאלה הגדולה היא האם זה משתלם, ואיך בוחרים נכון.

המשך קריאה

קונסטרוקטור פרטי

בבתים קיימים, ישנם אלמנטים שיכולים להיות כמו עמודים, קירות שמחייבי התייחסות של קונסטרוקטור פרטי, במידה ואתם מעוניינים לבצע שינוי במבנה. כאשר מבצעים שיפוץ מסיבי, הורסים את הבית עד לשלד ויוצרים תשתיות.

המשך קריאה

דירות למכירה – היכן כדאי לרכוש?

אחד הדברים המשמעותיים בחיינו היא רכישת דירה, ונראה כי היא גם הרכישה היקרה ביותר אותה מבצעים אנשים בחייהם, ולכן תהליך זה חייב להיעשות בכובד ראש ולאחר בחינת פרמטרים שונים שיאפשרו לכם לדעת כי בצעתם בחירה נכונה, כזאת שתיהנו ממנה שנים רבות. דירות רוכשים בשני מצבים, חלקם רוכשים דירה לטובת מגורים שאז הפרמטרים יותר ספציפיים והעבודה מרובה יותר ולרוב עניים המיקום והאזור הספציפי משחק תפקיד חשוב. לעומת זאת, יש כאלו שרוכשים דירות לטובת השקעה, שאז הפרמטרים החשובים הם לרוב התשואה בגין הנכס וכמובן גם מיקום מבוקש שיאפשר למשקיע לזכות בעתיד כלכלי טוב יותר.

המשך קריאה

איך בוחרים חברת ניהול ושיווק נכסים מקצועית?

ניהול ושיווק נכסים הינו שירות נפוץ בעידן המודרני לו זקוקים משקיעים ובעלי דירות אשר רכשו דירות לצורך השקעה. חברה לניהול נכסים היא למעשה חברה אשר מנהלת עבור בעלי נכסים את רכושם בצורה מקצועית על מנת להקל עליהם את תחזוקת הנכס ודאה לכל מה שקשור לתהליך. ניהול נכס בעידן של היום היא משימה די מורכבת, במיוחד עבור משקיעים המחזיקים ברשותם כמה נכסים, כיוון שיש צורך לדאוג לכל נושא תחזוקת הנכס, פרסום הנכס, בחינת שוכרים אמינים, שיפוץ הדירה ועוד מגוון משימות אחרות המאפשרות לבעל הנכס לדעת כי הדירה שלו נמצאת בידיים טובות ומיומנות.  חברת הניהול אמורים לדאוג לטיפול השוטף הנכס בצורה מקצועיות ביותר תוך התמדה ושיווק על מנת ליצור תפוסה מלאה בנכס, הרי כל יום שהדירה ריקה בעל הנכס מפסיד כספים רבים.

המשך קריאה

הדרכים המומלצות לקניית דירה להשכרה?

רכישת דירה להשכרה במים אלו היא כדאית ביותר עבור מי שמחזיק ברשותו סכום כסף מסוים ומעוניין לזכות ברווחים גבוהים כדי לדהור לעבר עתיד כלכלי טוב יותר. אולם השאלות הנשאלות הן – כיצד לאתר דירה שתניב תשואות גבוהות? כיצד לבחור אזור מניב? ומהם הפרמטרים המשפיעים על התשואה? הכל בכתבה הבאה.

המשך קריאה